Dzień Dinozaura

Opublikowano: piątek, 24 luty 2023 Wioleta Balczun

24.02.2023 r. przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Żubrynie oraz grupy przedszkolne 3,4 - latków oraz 5-latków obchodziły🦖"Dzień Dinozaura"🦕. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły⛰️, czym się żywiły🍗🌿 i jak wyglądały. Grupa 5-latków z wielkim zainteresowaniem słuchała ciekawostek na ich temat. Dzieci również próbowały ułożyć grzbiety dinozaurów, policzyć je oraz przeprowadzono doświadczenie - skąd wzięły się dinozaury🥚. Przedszkolaki wykonały wiele prac plastycznych np. własne Dinusie z papieru🦖, a także prace edukacyjne, wykorzystując przy tym różne materiały. Tworzenie makiety parku dinozaurów stało się największą atrakcją, dzięki temu "Dzień Dinozaura" przeniósł dzieci w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat.😍

https://photos.app.goo.gl/XbUjJHpGnkoMsyU79

Ewa Brodowska 
Paula Bobrowska
Ewa Tomaszewska
Odsłony: 23