×

Wiadomość

,,Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’’

Opublikowano: środa, 24 maj 2023 Wioleta Balczun

Kolejne cenne doświadczenie zebrali piłkarze i piłkarki z naszej szkoły 😊. Drużyny wystąpiły po raz kolejny w finale wojewódzkim prestiżowego turnieju ⚽️,, Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU’’, który odbył się w Łomży w dniu 23.05.2023 r. Do rywalizacji w tych zawodach przystąpiły trzy drużyny U8 (chłopcy i dziewczyny), oraz U10 dziewczyny.

Drużyna dziewcząt U10 zajęła IV miejsce w turnieju, dziewczyny młodsze V miejsce, zaś chłopcy U8  zakończyli rozgrywki w fazie grupowej.

Zawodniczką turnieju w swojej kategorii wiekowej została Dorota Witkowska. Serdeczne gratulacje !!!👏

Warto wspomnieć że drużyny U8 wystąpiły w tym turnieju po raz pierwszy i zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Życzymy wytrwałości w dalszej przygodzie z piłką i życzymy kolejnych udanych turniejów.

https://photos.app.goo.gl/Gr8UtEKEAUzjxtucA

Odsłony: 71