Turniej Piłki Nożnej Nadziei Olimpijskich

Opublikowano: wtorek, 12 wrzesień 2023 Wioleta Balczun

Tradycji stało się zadość! Za nami kolejna odsłona obchodów Dni Olimpijczyka, w ramach której, z inicjatywy Fundacji Wojciecha Fortuny oraz Szkoły Podstawowej w Słobódce w piątek 8 września 2023 r. na boisku szkolnym w Słobódce odbył się Turniej Piłki Nożnej Nadziei Olimpijskich ⚽️.

Warto wspomnieć, że przedsięwzięcie było zorganizowane i dofinansowane dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wśród rywalizujących drużyn znalazły się reprezentacje szkół z Filipowa, Wiżajn, Kaletnika, Puńska, Rutki-Tartak oraz Słobódki. Młodzi piłkarze ⚽️ zaprezentowali wysoki poziom umiejętności. System rozgrywek dał możliwość rozegrania meczów każdy z każdym, dzięki czemu chłopcy tego dnia dużo czasu spędzili na boisku. Wyniki tego dnia nie były najważniejsze, pomimo to każda drużyna wykazała się olbrzymim zaangażowaniem, determinacją i duchem walki. Niewątpliwie turniej stał się potwierdzeniem tezy o konieczności wspierania uczniów w ich rozwoju fizycznym oraz propagowania alternatywnego sposobu spędzania czasu wolnego jakim jest sport i piłka nożna ⚽️.

Rozgrywki dostarczyły wielu emocji 😊, pięknych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. Dla dzieci udział w turnieju był niesamowitą zabawą. Po zakończonej rywalizacji zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, puchary 🏆oraz nagrody. Zawodnikom dziękujemy za sportową rywalizację w duchu Fair Play oraz za dostarczone emocje sportowe 😊.

https://photos.google.com/share/AF1QipP4RZHHIwMj6exGCJ5y-GoMBlXiNmeYY_eEsrHGsb9vqUvvRQjiBtEs-unki8rm8

Wojciech Słowikowski

Odsłony: 67