×

Wiadomość

Impreza walentynkowa

Opublikowano: piątek, 09 luty 2024 Katarzyna

Wczoraj 08.02.2024r. odbyła się kolejna, a jakże udana, impreza - tym razem Walentynkowa smile Oj działo się, oj działo smile Zaczęliśmy na gruuuuubo zabawą na powitanie łokciami, kolanami, stopami, plecami, głowami i dłońmi smile  Następnie wysłuchaliśmy historii i ciekawostek o Dniu Zakochanych i rozwiązaliśmy quizizz. Potem już tylko zabawa przez duże Z.  Nie zabrakło wróżb walentynkowych, ścianki do zdjęć, zabaw przy muzyce i kiermaszu słodkości smile Czas minął nieeeeezwykle szybko.

Serdecznie podziękowania dla rodziców i nauczycieli za pomoc przy opiece nad nami, wszystkich wolontariuszy, którzy przynieśli coś słodkiego. Ogromne podziękowania kierujemy również do Aleksandra Słowikowskiego, Kacpra Sztabińskiego i Dominika Racisa za świetną muzykę i zabawy przy muzyce. Nie możemy zapomnieć o świetnej pani fotograf Amelii Obuchowskiej oraz wróżbitkach Amelii Niedźwieckiej, Kamili Zakrzewskiej, Ani Dubielewskiej, Wiktorii Ostrowskiej, Julii Wasilewskiej oraz Dorocie Witkowskiej. Podziękowania kierujemy również dla Antka Dębowskiego oraz Gabriela Domalewskiego za pomoc przy kiermaszu smile Z kiermaszu uzbieraliśmy piękna kwotę, bo aż 405,39zl.  DZIĘKUJEMY!!!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmików z naszej zabawy smile

Odsłony: 59