ZŁOTO DLA PAULINY

Opublikowano: sobota, 02 marzec 2024 Ewa Brodowska

Paulina Balita z klasy VI zdobyła złoto w etapie krajowym 17. edycji światowego konkursu „Toyota Dream Car Art Contest”

Toyota organizuje międzynarodowy konkurs plastyczny „Toyota Dream Car Art Contest” już od 17 lat. Co roku uczestniczą w nim setki tysięcy dzieci z całego świata. Paulina zdobyła 1. miejsce (złoto) w grupie wiekowej 12-15 lat w etapie krajowym i jej praca będzie reprezentować Polskę w konkursie światowym. „Toyota Dream Car Art Contest” to szansa dla dzieci z całego świata, by przedstawić w formie graficznej swoje marzenia i pokazać, jak wyobrażają sobie przyszłą technologię i motoryzację. Praca Pauliny została zakwalifikowana do konkursu międzynarodowego, który będzie podsumowany w Japonii, a wyniki  poznamy w sierpniu. Gratulujemy Paulinie, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w etapie światowym.

Link do strony z pracą Pauliny

E. Grygutis