×

Wiadomość

Konkurs filmowy "Kilka minut dla ochrony środowiska"

Opublikowano: wtorek, 07 maj 2024 Katarzyna

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz z Suwalskim Ośrodkiem Kultury ogłasza konkurs filmowy "Kilka minut dla ochrony środowiska". Prace konkursowe – utwór (film) trwający 1-5 minut, powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego. Celem konkursu jest poprawa jakości ochrony środowiska,  propagowanie wartości ekologicznych oraz zapobieganie powstawaniu zanieczyszczeń, które są wynikiem codziennych działań.
Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów:

1) szkół podstawowych klas VII-VIII

2) szkół ponadpodstawowych klas I-II. 

Prace konkursowe wraz z prawidłowo wypełnioną kartą zgłoszenia dostępną na stronie: http://suwalki.policja.gov.pl należy dostarczyć do Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, ulica Pułaskiego 26 w Suwałkach, do dnia 30 maja 2024 roku . Serdecznie zapraszamy do udziału. smile
Odsłony: 20