Wiadomo艣膰

馃攳馃敀 Zaginiony klucz do wiedzy! 馃帗馃攽

Opublikowano: 艣roda, 15 maj 2024 Katarzyna

Uczniowie klasy VII zostali poddani prawdziwej pr贸bie intelektualnej, w ramach unikalnej gry edukacyjnej na zasadach escape roomu, kt贸rej stawk膮 by艂o wyj艣cie z zamkni臋tej sali.聽馃挕馃攳聽Podczas rozgrywki, uczniowie musieli wykaza膰 si臋 nie tylko pomys艂owo艣ci膮 i kreatywno艣ci膮, ale tak偶e wiedz膮 z zakresu biologii i聽 fizyki. Od przeprowadzenia do艣wiadczenia na konwekcj臋, uzupe艂nienie tabeli dotycz膮cej hormon贸w, poprzez zastosowanie zasad dynamiki Newtona, a偶 po rozwi膮zanie zada艅 zwi膮zanych z ciep艂em w艂a艣ciwym 鈥 ka偶dy etap wymaga艂 pe艂nej koncentracji i wsp贸艂pracy.聽馃挭聽Z dum膮 mog臋 og艂osi膰, 偶e nasza klasa VII stan臋艂a na wysoko艣ci zadania! Dzi臋ki ich zaanga偶owaniu, umiej臋tno艣ciom obserwacji przyrody i 艣wietnej znajomo艣ci naukowych zagadnie艅, uda艂o im si臋 pokona膰 wszystkie przeszkody i odnale藕膰 klucz do wyj艣cia.聽

To w艂a艣nie takie innowacyjne metody edukacji sprawiaj膮, 偶e nauka staje si臋 fascynuj膮c膮 przygod膮, a uczniowie zdobywaj膮 wiedz臋 w spos贸b niezwykle anga偶uj膮cy!聽聽Gratulacje dla wszystkich uczestnik贸w - pani Paulina Ratomska.馃憦聽

Zapraszam do obejrzenia聽zdj臋膰smile

Ods艂ony: 19