DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

Opublikowano: środa, 16 czerwiec 2021 Aneta Staskielunas

11 czerwca 2021r. był szczególnym dniem w naszym przedszkolu.

Są takie dni w kalendarzu każdego przedszkolaka, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które bardzo czekają. „Dzień rodziny”- święto mamy i taty to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Dzień pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji tego dnia nasze przedszkolaki z grup: 3, 4, 5 i 6- latków zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny przygotowany indywidualnie przez każdą grupę. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców. Niespodzianką dla rodziców na koniec były upominki własnoręcznie przygotowane przez dzieci.