Uroczyste zakończenie nauki w przedszkolu i pożegnanie klasy 8

Opublikowano: czwartek, 24 czerwiec 2021 Aneta Staskielunas

24 czerwca 2021 r. (czwartek) odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola i pożegnania klasy ósmej.

Tego dnia uczniowie  żegnali się ze swoimi paniami, całym personelem, a także kolegami i koleżankami. Poprzez wiersze, piosenki podziękowali wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu i szkole, za dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie grupy pięciolatków i siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów wręczając im drobne upominki.

Za swój piękny występ artyści otrzymali gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pan Dyrektor podziękował dzieciom za występy i życzył im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i szkoły.

Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną dzieciom.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody, jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE !!!