Wartszaty mydlarskie

Opublikowano: środa, 08 marzec 2023 Wioleta Balczun

7 marca 2023r. klasa IV w ramach obchodów Dnia Kobiet wybrała się na warsztaty mydlarskie 🧼 prowadzone w Kawiarence Artystycznej w Suwałkach. Dzieci miały okazję rozwijać swoje zdolności manualne, wyobraźnię oraz własnoręcznie stworzyć pachnące i kolorowe mydełka, które okazały się świetnym pomysłem na prezent 😊. Czwartoklasiści ze Słobódki nie tylko spędzili miło czas, ale przede wszystkim dowiedzieli się, co to jest tolerancja, chęć zrozumienia i akceptowania osób ze specjalnymi potrzebami. Dzięki ich obecności uczniowie Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy „PROLOG” mieli okazję do treningu społecznego, który każdego dnia przybliża ich do ludzi, zmniejsza dystans społeczny i pozwala być potrzebnym i ważnym.

Bardzo dziękujemy Pani Izie, Pani Kasi oraz Panu Maćkowi za serdeczne przyjęcie i stworzenie wspanialej atmosfery, a im uczniom za miłą i rzetelną obsługę: Justynie za niezwykłą pomoc podczas warsztatów, bariście Sebastianowi za przepyszną gorącą czekoladę i kawę oraz kelnerom Patrycjuszowi i Adrianowi za cudowną obsługę w serwowaniu deserów i innych smakołyków. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w takiej inicjatywie ❤️. Czuliśmy się fantastycznie w waszym towarzystwie!😍

Zapraszamy do galerii zdjęć: WARSZTATY MYDLARSKIE

Agata Słowikowska

Odsłony: 36