Dzień Kobiet

Opublikowano: środa, 08 marzec 2023 Wioleta Balczun

💐8 marca💐 to wyjątkowy dzień w roku, w którym swoje święto obchodzą małe i duże kobietki. W Punkcie Przedszkolnym w Żubrynie, jak i w grupach przedszkolnych ze Słobódki, chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym🌹💐🍬🥮. Radosna atmosfera panowała już od samego rana, ponieważ przedszkolna sala w Żubrynie zmieniła się w salon SPA i urody. Było malowanie paznokci, włosów, masaż stóp, makijaż, maseczki na twarz oraz strefa odpoczynku. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie🥰.

Natomiast grupa przedszkolna 5 latków ze Szkoły Podstawowej w Słobódce połączyła uroczystości związane z Dniem Kobiet oraz Dniem Mężczyzn i przygotowała krótki występ🎶, po którym chłopcy wręczyli dziewczynkom własnoręcznie wykonane kwiaty 🌺. Tego dnia powstało wiele pięknych laurek 🥰. Dzięki Naszym Wspaniałym Rodzicom dzieci miały słodki poczęstunek oraz otrzymały drobne prezenty🎁. 

https://photos.app.goo.gl/mcg5SwtmyA3WgeBr9

Ewa Brodowska 
Paula Bobrowska
Odsłony: 31