×

Wiadomość

Kangur 2024

Opublikowano: wtorek, 19 marzec 2024 Katarzyna

W czwartek 21 marca 2024 r. o godz. 8:00 odbędzie się już XXXIII edycja konkursu międzynarodowego KANGUR w Polsce. Konkurs odbędzie się w dwóch salach. Do sali nr 7 zapraszam zgłoszonych uczniów klas II, III i IV (pod opieką p. Bożeny Szczęsnej) oraz do sali komputerowej (pod opieką p. Anety Staskielunas) uczniów klas V,VI i VIII Proszę wziąć ze sobą co najmniej jeden czarny bądź niebieski długopis. Najdłuższym etapem konkursu jest bezbłędne zakodowanie karty odpowiedzi, zaś na rozwiązanie zadań jest 75 minut. Zachęcam do rozwiązywania zadań z poprzednich lat dostępnych na https://www.kangur-mat.pl//zadania.php.

Do zobaczenia – koordynator szkolny konkursu

Aneta Staskielunas

Uwaga! W związku z konkursem matematycznym prośba o pozostanie w salach lekcyjnych podczas przerw w godzinach 8:00 – 09:50.

Odsłony: 39