Wiadomo艣膰

Wycieczka przedszkolak贸w do E艂ku 馃槏

Opublikowano: wtorek, 19 marzec 2024 Ewa Brodowska

19 marca 2024 r. 聽3-latki, 4-latki, 5-latki oraz grupa 0B聽 wyruszy艂y na wyj膮tkow膮 wycieczk臋 do kina. Po przybyciu do Planet Cinema dzieci mia艂y okazj臋 obejrze膰 bajk臋 鈥瀂agadka Klary Muu鈥. Przedszkolaki z zapartym tchem ogl膮da艂y perypetie postaci z bajkowego 艣wiata. Ich u艣miechy i rado艣膰 by艂y widoczne ju偶 od samego pocz膮tku seansu. Po emocjonuj膮cym seansie, ca艂a grupa uda艂a si臋 na obiad do restauracji McDonald's. Ka偶de dziecko otrzyma艂o sw贸j zestaw Happy Meal 馃崯. Zjedzenie pysznego posi艂ku w towarzystwie swoich przyjaci贸艂 sprawi艂o im wiele rado艣ci i satysfakcji. Ca艂a wyprawa by艂a nie tylko doskona艂膮 okazj膮 do zabawy i rozrywki, ale tak偶e do budowania wi臋zi mi臋dzy dzie膰mi oraz rozwijania ich umiej臋tno艣ci spo艂ecznych. Podczas powrotu do przedszkola, dzieci pe艂ne wra偶e艅 opowiada艂y o prze偶yciach z wycieczki, a u艣miechy na ich twarzach nie znika艂y nawet przez chwil臋.

To by艂 naprawd臋 wyj膮tkowy dzie艅 pe艂en przyg贸d i rado艣ci鈥 馃槏聽

https://photos.app.goo.gl/4Qi7AV535Aoi6yYB6

E. Brodowska, P. Bobrowska, A. Borkowska, E. Tomaszewska

Ods艂ony: 22