×

Wiadomość

Dzień Wiosny

Opublikowano: piątek, 22 marzec 2024 Katarzyna

W środę 20.03.2024 r. w naszej szkole zrobiło się bardzo wiosennie, a to za sprawą pięknych pastelowych i kolorowych balonów, które pojawiły się na korytarzach oraz naszych zielonych strojów smile W tym dniu nie zadano prac domowych, hurrraaaa!!! smile Prawdziwe wiosenne szaleństwo rozpoczęło się punkt 11:00, kiedy to każda ze szkolnych grup, zaczynając od przedszkola kończąc na 8klasie szkoły podstawowej, prezentowała swoje wiosenne stroje oraz śpiewając wiosenną piosenkę. Musimy przyznać, że wszyscy bardzo mocno się postarali, było na co popatrzeć i czego posłuchać smile Po wiosennym koncercie Aleksander Słowikowski oraz Kacper Sztabiński zadbali o naszego zdrowego ducha smile Zorganizowali wiosenne zabawy sportowe, filmiki można obejrzeć poniżej, gorąco zachęcamy. Zabawa była przednia. AAAAAAA to nie koniec wiosennego wariactwa, wszystko zakończyliśmy ogniskiem i zabawą na świeżym powietrzu smile Zachęcamy do oglądania naszych radosnych twarzy, bo w końcu wraz z wiosną i pojawiającym się słońcem jakoś tak przyjemniej minął nam ten dzień smile

Zdjęcia i filmiki

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych imprezach – z gorącymi pozdrowieniami Samorząd Uczniowski smile

Odsłony: 57