Wiadomo艣膰

馃 "Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Gofra"馃

Opublikowano: poniedzia艂ek, 25 marzec 2024 Ewa Brodowska

25 marca przedszkolaki 艣wi臋towa艂y 馃鈥濵i臋dzynarodowy Dzie艅 Gofra鈥濔煣. Podczas zaj臋膰 dowiedzia艂y si臋 wielu ciekawostek na temat gofr贸w. Pozna艂y zasady bezpiecznego korzystania ze sprz臋tu kuchennego oraz utrwali艂y przestrzeganie zasad higieny podczas posi艂k贸w oraz nawyk贸w kulturalnego zachowania si臋 przy stole. Przedszkolaki zapozna艂y si臋 r贸wnie偶 z urz膮dzeniami elektrycznymi takimi jak mikser kuchenny, gofrownica i z przepisem na pyszne gofry.聽 Nast臋pnie z wielkim zapa艂em odmierza艂y sk艂adniki, wsypywa艂y je do miski, miksowa艂y, a kiedy gofry by艂y ju偶 gotowe, ka偶de dziecko mog艂o wykaza膰 si臋 swoj膮 kreatywno艣ci膮 i udekorowa膰 swojego gofra m.in.: bit膮 艣mietan膮, cukrem pudrem oraz owocami tj. bananami, bor贸wkami, kiwi i truskawkami.

馃 "Dzie艅 Gofra鈥濔煣 w naszym przedszkolu min膮艂 pe艂en u艣miechu i pysznych smak贸w! To by艂o wyj膮tkowe do艣wiadczenie, kt贸re dostarczy艂o nam wiele rado艣ci i wsp贸lnych chwil.聽馃槏聽

https://photos.app.goo.gl/D8kodV6pPAuPHVhp9

A. Borkowska, E. Tomaszewska, E. Brodowska, P. Bobrowska, E. Zalewska

Ods艂ony: 44