×

Wiadomość

Wyniki z Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców (rocznik 2011 i młodsi) o Puchar Starosty Suwalskiego

Opublikowano: wtorek, 26 marzec 2024 Katarzyna

22 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rutce- Tartak odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców (rocznik 2011 i młodsi) o Puchar Starosty Suwalskiego. Do hali sportowej w Rutce- Tartak przybyło ok. 100 zawodników z powiatu suwalskiego. W zmaganiach futbolowych wystąpiły drużyny ze szkół podstawowych z: Raczek, Płociczna- Tartak, Starego Folwarku, Pawłówki, Kaletnika, Rutki-Tartak, Słobódki i Wiżajn.

Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Wójt Gminy Rutka- Tartak p. Piotr Sinkiewicz oraz p. Dyrektor Szkoły – Małgorzata Kowalewska. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” w dwóch grupach i  trwały po 8 minut. Mecze dostarczyły niesamowitych emocji, zawodnicy pokazali swoje umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością uczniów gospodarza turnieju.  Sędzią głównym turnieju był Krystian Słowicki.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła w Raczkach
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pawłówce
III miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Płocicznie- Tartak
IV miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach
V miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Słobódce, Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rutce-Tartak, , Szkoły Podstawowej w Kaletniku, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku, Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Jeleniewie
Nagrodzono również talenty indywidualne:
Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Aleksander Andruczyk ze Szkoły Podstawowej w Raczkach.
Tytuł króla strzelców odebrał Aleksander Torzecki ze Szkoły Podstawowej w Pawłówce.
Tytuł najlepszego bramkarza turnieju przypadł Jakubowi Bieleckiemu ze Szkoły Podstawowej w Raczkach.

LINK DO ZDJĘĆ:

https://photos.app.goo.gl/WdTAqz8HBWhnwiim7

 

Odsłony: 66