Wiadomo艣膰

馃挌Warsztaty Wielkanocne

Opublikowano: 艣roda, 27 marzec 2024 Ewa Brodowska

艢wi臋ta Wielkanocne s膮 bardzo radosnym czasem, kt贸ry jest wyczekiwany zar贸wno przez dzieci jak i doros艂ych. S膮 to 艣wi臋ta rodzinne, pe艂ne tradycji i zwyczaj贸w, kt贸re chcemy przekazywa膰 m艂odszym pokoleniom. W naszym przedszkolu nadszed艂 czas 艣wi膮tecznych przygotowa艅 i dekoracji.聽Przez ostatnich kilka dni odbywa艂y si臋 "Rodzinne Warsztaty Wielkanocne", kt贸re okaza艂y si臋 niezwykle kreatywnym i radosnym wydarzeniem dla wszystkich uczestnik贸w. W mi艂ej i weso艂ej 聽atmosferze 聽przedszkolaki, ich rodzice, babcie mieli mo偶liwo艣膰 wykona膰 przer贸偶ne 艣wi膮teczne ozdoby. Wielkim zainteresowaniem cieszy艂y si臋 wielkanocne zaj膮czki, kt贸re zosta艂y ozdobione kolorowym piaskiem,聽 jajka- zawieszki, zaj膮czki 鈥 pude艂eczka na s艂odkie jajeczka, kartki 艣wi膮teczne, wielkanocne stroiki oraz kolorowe pisanki. 聽Dzieci i doro艣li tworzyli wyj膮tkowe wzory i dekoracje na jajkach wielkanocnych, wykorzystuj膮c farby, naklejki oraz inne materia艂y dekoracyjne. Ka偶da praca by艂a unikatowa, pe艂na wyrazu i uroku. Warsztaty by艂y nie tylko okazj膮 do kreatywnej zabawy, ale tak偶e do budowania wi臋zi rodzinnych i wsp贸lnego sp臋dzania czasu. Pozostawi艂y u艣miechy na twarzach zar贸wno dzieci, jak i doros艂ych, tworz膮c wspania艂e wspomnienia przed艣wi膮tecznego czasu.

Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udzia艂 w naszych Rodzinnych Warsztatach Wielkanocnych oraz zaanga偶owanie w tworzenie wspania艂ych dekoracji 艣wi膮tecznych!

Dodatkowo 26.03.2024r. 聽mieli艣my niezwyk艂膮 przyjemno艣膰 go艣ci膰 w naszym przedszkolu uroczego Wielkanocnego Zaj膮czka馃惏, kt贸ry obdarowa艂 wszystkie dzieci s艂odkimi cukierkami. Serdeczne podzi臋kowania nale偶膮 si臋 Pani Emilii D臋bowskiej oraz ca艂emu Ko艂u Gospody艅 Wiejskich w Becej艂ach 鈥濳wiat Jab艂oni鈥 za ten wspania艂y pomys艂, kt贸ry sprawi艂 dzieciom wiele rado艣ci 鉂わ笍. Dodatkowe s艂owa uznania kierujemy w stron臋 Pana Karola 呕urawskiego, kt贸ry wcieli艂 si臋 w posta膰 Zaj膮ca馃惏 i uczyni艂 t臋 chwil臋 niezapomnian膮 dla naszych maluch贸w. Dzi臋kujemy!

https://photos.app.goo.gl/hhJU5PrfnVz4n3HTA

E. Brodowska, P. Bobrowska, E. Zalewska, E. Tomaszewska, A. Borkowska

Ods艂ony: 47