×

Wiadomość

Wycieczka do Mini ZOO w Mikołajówce

Opublikowano: niedziela, 12 maj 2024 Ewa Brodowska
9 maja grupa 4 i 5-latków wyruszyła na wycieczkę do Mini Zoo w Mikołajówce. Tam czekało na nas wiele niesamowitych atrakcji! Na miejscu przedszkolaki miały okazję poznać różne zwierzęta, i te znane z naszego podwórka i te egzotyczne. Mogły posłuchać ciekawych historii na ich temat oraz pogłaskać osiołka, nakarmić kózki, wielbłąda, podziwiać lamy i strusie. Wszystkich zaciekawiły małpy i wilk. Były jeszcze koniki, milutkie króliczki, papużki, kurki oraz dumnie kroczące pawie z kolorowymi ogonami. Wszystkie dzieci były zachwycone, że mogły z tak bliska podziwiać zwierzęta, niektóre nakarmić oraz pogłaskać. Po takiej dawce przygód udaliśmy się na zasłużone ognisko, gdzie dzieci z wielkim entuzjazmem piekły kiełbaski. Na koniec, maluchy mogły rozładować energię na placu zabaw. To był dzień pełen uśmiechów i niezapomnianych chwil!😍 
 E . Tomaszewska, E. Brodowska
Odsłony: 17