×

Wiadomość

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU 2024

Opublikowano: piątek, 10 maj 2024 Katarzyna

Kolejne cenne doświadczenie zebrali piłkarze i piłkarki z naszej szkoły 😊. Drużyny wystąpiły po raz kolejny w finale wojewódzkim prestiżowego turnieju ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU’’, który odbył się w Łomży w dniach 06-07.05.2024 r. Do rywalizacji w tych zawodach przystąpiły cztery drużyny U8 (chłopcy i dziewczyny), oraz U10 i U12 (chłopcy i dziewczyny).

Drużyna dziewcząt i chłopców U8 zajęła IV miejsce w turnieju, dziewczyny starsze U10 i U12 zakończyły rozgrywki w fazie grupowej.

Warto wspomnieć że drużyny  wystąpiły w tym turnieju drugi rok z rzędu i z roku na rok pokazują coraz to lepszą dyspozycję. Trenerami podczas tych rozgrywek byli: Marek Zdancewicz, Wojciech Słowikowski, Aleksander Słowikowski. W zawodach eliminacyjnych (powiatowych) udział wzięli także chłopcy U10  i U12. Niestety nie udało się im zakwalifikować do turnieju finałowego, chociaż brakowało niewiele.

Składy drużyn:

U8 chłopcy: Julian Sawicki, Filip Sawicki, Maciej Hołubowicz, Maciej Szlaszyński, Tymon Obuchowski, Wojciech Czapliński, Kacper Giełażys, Kacper Chrapowicki.

U8 dziewczyny: Hanna Borkowska, Aleksandra Pachucka, Julia Sokołowska, Klementyna Kaszuba, Aleksandra Bobrowska, Aleksandra Sztukowska, Bernadeta Śliwińska, Aleksandra Wasilewska, Zofia Dębowska, Natalia Staśkiewicz

U10 chłopcy: Maciej Szymczyk, Jakub Baranowski, Filip Grabowski, Andrzej Grygutis, Mikołaj Gliński, Krzysztof Balita, Adam Gibowicz, Aleksy Mironowicz, Michał Tomaszewski.

U10 dziewczyny: Maja Chilińska, Natalia Jaśkiewicz, Aleksandra Staśkiewicz, Lena Białowąs, Zuzanna Makowska, Lena Hiero, Wiktoria Dubielewska, Wiktoria Aleksa.

U12 chłopcy: Sebastian Hołubowicz, Franciszek Niewiarowski, Jakub Chiliński, Mikołaj Wołyniec, Kacper Szlaszyński, Gabriel Domalewski, Antoni Dębowski, Sylwester Kotnarowski, Antoni Grygieńć, Damian Giełażys.

U12 dziewczyny: Julia Ziembal, Dorota Witkowska, Amelia Łapińska, Lilianna Mironowicz, Zuzanna Staśkiewicz, Maja Leszczyńska, Izabela Sienkiewicz, Wiktoria Kosicka, Magdalena Balcer.

 Wszystkim zawodnikom życzymy wytrwałości w dalszej przygodzie z piłką i  kolejnych udanych turniejów.

LINK DO ZDJĘĆ:  https://photos.app.goo.gl/Doxs4DuQhNfLxLAn8

Odsłony: 45