Bezpłatne wizyty stomatologiczne w DENTOBUSIE

Opublikowano: piątek, 14 czerwiec 2024 Katarzyna

Gmina Szypliszki zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne wizyty stomatologiczne w DENTOBUSIE w dniu 11.07.2024 r.

Zapisy są przyjmowane telefonicznie pod numerem tel. 87 565 90 46 lub osobiście pok. nr. 7 w Urzędzie Gminy Szypliszki, ul. Suwalska 21 w Szypliszkach.

Dentobus będzie podstawiony na parkingu pod Urzędem Gminy Szypliszki. Każde będzie miało wykonany przegląd oraz świadczenia profilaktyczne tj. usunięcie złogów nazębnych, lakowanie i lakierowanie preparatem Duraphat. Istnieje również możliwość leczenia ząbków. Rodzic otrzyma informację zwrotną dotyczącą stanu uzębienia.

Wszystkie świadczenia w mobilnym gabinecie stomatologicznym są bezpłatne finansowane ze środków publicznych w ramach koszyka świadczeń NFZ.

Świadczenia udzielane będą przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EURODENT Agnieszka Cimochowska w DENTOBUSIE powierzonym Podmiotowi leczniczemu przez Wojewodę Podlaskiego, na rzecz dzieci.

Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Podczas wizyty należy mieć obowiązkowo wypełnioną Kartę stomatologiczną załączoną poniżej.

UG Szypliszki