×

Wiadomość

„Wycieczka do parku trampolin”

Opublikowano: niedziela, 16 czerwiec 2024 Ewa Brodowska

10 czerwca dzieci z grupy przedszkolnej 0 B udały się na wycieczkę do „HOP Ełk - Park Trampolin i Sala Zabaw” .Tutaj każde dziecko miało okazję doświadczyć obu tych atrakcji! Poczuło wolność podczas skakania w powietrzu i radość z zabawy wśród kolorowych konstrukcji i zjeżdżalni. To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu, rozwijanie koordynacji ruchowej i zacieśnienie więzów koleżeńskich. Na głównej arenie znajduje się mnóstwo różnorodnych atrakcji, w tym płaskie i stojące trampoliny. Dodatkowo, w różnych miejscach umieszczone są przeszkody, które zachęcają do skakania i zabawy. Wszystkie te atrakcje różnią się poziomem trudności, co oznacza, że każde dziecko znalazło coś odpowiedniego dla siebie. Na koniec przenieśliśmy się do sali wypełnionej unikalnymi dmuchańcami, które gwarantują beztroskie szaleństwo i niesamowitą zabawę wink. A wielokolorowy plac zabaw, tor przeszkód, zjeżdżalnie to tylko przykłady atrakcji dla dzieci, młodzieży, a nawet dla dorosłych, jakie zachęcają do radosnej zabawy. Uczniowie wykazali się sprytem, odwagą i odrobiną szaleństwa. Wszyscy dobrze się bawili. zapraszamy do fotorelacji.

Serdecznie dziękujemy Pani Emilii Jaśkiewicz oraz Panu Piotrowi Warlinskiemu za wsparcie finansowe naszego wyjazdu ❤️❤️❤️oraz Pani Emilii Dębowskiej za pomoc podczas wycieczki.

https://photos.app.goo.gl/j724EkP8pJqmZk6U8

P. Bobrowska

Odsłony: 41