×

Wiadomość

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Opublikowano: wtorek, 25 czerwiec 2024 Ewa Brodowska

Piątek 21 czerwca 2024 r. to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem. To bowiem ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Becejłach. Po nabożeństwie wszyscy zebrani udali się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej odbyła się akademia zakończenia roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Szypliszki Pan Mariusz Grygieńć, Przewodniczący Rady Gminy Pan Antoni Anusiewicz, Dyrektor Szkoły Pan Marek Zdancewicz, Wicedyrektor Szkoły Pani Anna Guzewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Jaśkiewicz oraz cała społeczność szkolna - uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Najbardziej wyczekiwanym momentem uroczystości było wręczenie nagród dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne, podkreślające ich zaangażowanie i wsparcie. Były też wpisy do Złotej Księgi. Wójt Gminy Szypliszki Pan Mariusz Grygieńć osobiście wręczył Nagrody Wójta, podkreślając tym samym znaczenie edukacji i wyrażając swoje uznanie dla ciężkiej pracy uczniów oraz ich nauczycieli. Po uroczystości wychowawcy wraz ze swoimi wychowankami udali się do klas na ostatnie w tym roku spotkanie oraz rozdanie świadectw. Dziękujemy za kolejny wspaniały rok! Czas zacząć wakacje! Życzymy samych słonecznych i bezpiecznych dni!!! Do zobaczenia we wrześniu!

https://photos.app.goo.gl/HfAHyqGHP6HENHUz5 

Odsłony: 43