Podsumowanie akcji „Narodowo na sportowo”

Opublikowano: piątek, 07 maj 2021 Mirosława Zakrzewska

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w naszej akcji świętowania 230 rocznicy obchodów uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Bardzo cieszy nas fakt, że w naszej akcji wzięli udział nasi uczniowie, rodzicie, nauczyciele, pracownicy, caaaaałe rodziny oraz nasi absolwenci! W sumie około 50 osób !!!

Razem nazbieraliśmy: 1 304,30 km !!!!

Jak widzicie, współpracując udało nam się nazbierać dużo ponad 230 km.

 

 

 

 

Poniżej zamieszczamy listę osób najbardziej zasłużonych w kilometrach

Uczniowie:

  1. Wiktoria Sznejder -109,71km
  2. Monika Sokołowska – 65,67km
  3. Dawid Pawlukanis – 64,35km

Rodzice i nauczyciele:

  1. Aneta Staskielunas- 92,19km
  2. Marzena Jaśkiewicz – 90km
  3. Żaneta Gawinowicz – 39,20km

Oraz listę wszystkich uczestników:

Monika Krakowska kl.VIII; Natalia Suchocka kl.VIII; Monika Sokołowska kl.VIII; Aneta Staskielunas z siostrą; Wiktoria Sznejder kl.VIII; Adam Wasilewski kl.V; Amelia Sokołowska kl.V z rodziną; Kuba Piotr Stefanowicz kl.VI; Zuzanna Protasiewicz kl.VI z bratem Kamilem; Dominik Racis kl.V z mamą; Wiktoria Burzyńska kl.VIII; Anna i Agnieszka Czereszewska kl.VIII; Żaneta Gawinowicz z rodziną; Julia Anusiewicz kl.VIII; Vanessa Sztabińska kl.VII; Karolina Staśkiewicz kl.VII; Martyna Suchocka kl.VII z kuzynką; Zakrzewska Kamila kl.IV  i Mirosława; Marta Zakrzewska kl.VI; Dawid Pawlukanis kl.VIII z kuzynami; Amelia Śliwińska kl.VI; Inga Racis kl.VIII; Marzena Jaśkiewicz; Nasza kochana Klasa „0” ;   Łukasz Stefanowicz kl.VII; Magda Hołubowicz; Angelika Tylenda; Dawid Stefanowicz kl. VIII; Kacper Sztabiński kl.V;  Lucyna Chrapowicka; Klaudia Kaszuba kl.V; Kinga Leśniewska kl.VIII z bratem Piotrem; Krystyna Moniuszko; Alex Bobrowski kl.VII; Kuba Żebrowski kl.VII; Kacper Pieczulis kl.VII; Katarzyna Mikulska i Marek Mikulski kl. V;  Aleksandra Mikulska kl.VIII; Zdancewicz Iwona, Zuzia kl. III i Łukasz kl. I SP; Bartosz Dubiński kl.VIII; Urszula Karmiłowicz; Diana Kosicka kl.VII; Martyna Porada kl.VIII.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - TUTAJ

 

Samorząd Uczniowski

Szkoły Podstawowej w Słobódce

Odsłony: 67