Dzień Dobrych Uczynków 19 maja 2021

Opublikowano: wtorek, 11 maj 2021 Aneta Staskielunas

Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt nie chce się tak czuć, dlatego Samorząd Uczniowski w Szkole Podstawowej w Słobódce zachęca do dobrych uczynków. W naszym otoczeniu są inni ludzie, zwierzęta, a przede wszystkim środowisko naturalne, z którego korzystają wszyscy.

          Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja - jednego z najpiękniejszych miesięcy w Polsce! Pomyśl z życzliwością o drugim człowieku, zwierzęciu czy otaczającej Cię przyrodzie i zrób to, co będzie dla nich gestem zrozumienia i przyjaźni.

          19 maja przypada Dzień Dobrych Uczynków. Pomysłodawcą święta jest Fundacja Ekologiczna Arka. Jej członkowie wpadli na taki pomysł w 2005 roku i do dziś promują tę inicjatywę w społeczeństwie. Do pomysłu dołączamy więc i  my – cała społeczność, rodziny, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Słobódce.

          Jeśli uda Ci się zrobić dobry uczynek, napisz je na tablicy PADLET- oczywiście pamiętaj, by się podpisać. Dajmy troszkę radości innym, podzielmy się szczęściem, radością i miłością.

           Link do interaktywnej tablicy dobrych uczynków poniżej:

https://padlet.com/anetastaskielunas/tkd6tg9dbhaijw6

 

Dzielmy się naszym sercem – Samorząd Uczniowski w Słobódce

Odsłony: 53