Wyniki rozstrzygnięte Matematycznego Kalendarza Adwentowego

Opublikowano: wtorek, 29 marzec 2022 Wioleta Balczun

W dniu 28.03.2022 r. odbyło się wręczenie nagród dla wszystkich uczestników Matematycznego Kalendarza Adwentowego. Konkurs polegał na rozwiązaniu 23 zagadek celem uratowania porwanego św. Mikołaja smile Na całe szczęście udało uratować się i Mikołaja i święta smile

Liczba chętnych przerosła najśmielsze oczekiwania organizatora konkursu - panią Anetę smile Kierujemy serdecznie podziękowania dla p. Karola Górskiego oraz właściciela firmy Al – Kam – Sat  p. Wiesława Patyńskiego za ufundowanie nagród w matematycznym starciu. Zwycięzcy otrzymali gry matematyczno – logiczne, książki, smycze do kluczy oraz słodkości.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku. W załączniku lista uczestników.

Attachments:
Download this file (lista uczestników.pdf)lista uczestników.pdf[ ]126 kB
Odsłony: 33