TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKOLNYCH ZWIĄZKÓW SPORTOWYCH

Opublikowano: wtorek, 08 listopad 2022 Wioleta Balczun

Reprezentacja chłopców (rocznik 2010 i młodsi) piłki nożnej ze Szkoły Podstawowej w Słobódce uczestniczyła w rozgrywkach organizowanych przez Szkolne Związki Sportowe. Pierwszy turniej eliminacyjny odbył się na stadionie Sparty w Augustowie. Chłopcy rywalizowali tam z rówieśnikami : powiatu suwalskiego, sejneńskiego, sokólskiego, augustowskiego, a także z drużynami z miasta Suwałk.

Dzięki bardzo dobrej grze podczas turnieju w Augustowie nasi zawodnicy zakwalifikowali się do turnieju finałowego, który odbył się w SP nr 11 w Suwałkach, gdzie na co dzień uczą się i trenują chłopcy w klasach o profilu sportowym (specjalizacja piłka nożna ⚽️). Niestety tego dnia nasi zawodnicy musieli uznać wyższość swoich rywali z boiska.

To bardzo cenne doświadczenie zdobyte podczas tych zawodów pozwoli na to, żeby jeszcze mocniej pracować nad zdobywaniem większych umiejętności i pokazaniem swoich możliwości w przyszłości.

Zawodnikom dziękujemy za sportową rywalizację w duchu fair-play oraz za dostarczone emocje sportowe i życzymy kolejnych udanych zawodów 😉

Wojciech Słowikowski