KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNE JAJO”

Opublikowano: poniedziałek, 20 marzec 2023 Wioleta Balczun

KONKURS PLASTYCZNY „ WIELKANOCNE JAJO”

1. Organizator

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Słobódce. Konkurs organizowany jest w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

1. Cele konkursu:
  2. Celem konkursu jest propagowanie tradycji.
  3. Kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie różnorodnych prac plastycznych na określony temat.
  4. Rozbudzanie wrażliwości estetycznej oraz umiejętności artystycznej dzieci.
  5. Wspólnie spędzony czas z rodziną.
  • Warunki uczestnictwa:
  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat ze Szkoły Podstawowej w Słobódce oraz Punktu Przedszkolnego w Żubrynie.
  2. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę w dowolnie wybranej technice i dowolnym rozmiarze.
  3. Prace należy czytelnie podpisać podając imię, nazwisko i grupę.
  4. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
  5. Termin i miejsce składania prac:

Prace dostarczamy do dnia 03.04.2023 r. do godz.10:00 do sali nr 20 do Pani Pauli Bobrowskiej.

1. Rozstrzygnięcie konkursu:

Komisja oceni prace według następujących kryteriów:

- ogólne wrażenie artystyczne

- oryginalność i pomysłowość

- wkład dziecka w wykonaną pracę

- walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka, dodatki)

Komisja wyłoni 3 zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni. Dopuszcza się możliwość przyznania dodatkowych nagród. Każdy uczestnik otrzyma podarunek.

1. Ogłoszenie wyników oraz wystawa prac

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 03.04.2023 r. ok godz.14:00. Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie świątecznej w holu szkoły.

Paula Bobrowska