Uczniowie ze Słobódki wygrali Powiatowy Halowy Turniej w Piłce nożnej

Opublikowano: wtorek, 18 kwiecień 2023 Wioleta Balczun

W piątek, 14 kwietnia, w hali w Raczkach odbył się I Powiatowy Halowy Turniej w Piłce Nożnej ⚽️drużyn ze szkół podstawowych powiatu suwalskiego o Puchar Starosty Suwalskiego🏆.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn z terenu powiatu suwalskiego. Drużyna składała się z 10 zawodników urodzonych w 2010 roku i młodszych (4 zawodników w polu plus bramkarz) i 5 rezerwowych. W drużynach grały również dziewczęta. Mecze rozgrywane były piłką lekką.

Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” w grupach. Następnie rozegrano finały o pierwsze i trzecie miejsce.

Turniej otworzył Marek Cieśluk, dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Raczkach. Natomiast puchary i dyplomy wręczył Artur Łuniewski Wicestarosta Suwalski.

Wyniki końcowe:

I    miejsce 🥇- SP Słobódka
II  miejsce 🥈- SP Przerośl
III miejsce 🥉- SP Raczki
IV miejsce 🏅- SP Pawłówka
V miejsce 🏅- SP Płociczno , SP Wiżajny, SP Kaletnik, SP Bakałarzewo, SP Filipów, SP Rutka – Tartak,

Najlepszy piłkarz  :       Aleksander Słowikowski -  SP Słobódka
Najlepszy strzelec :      Aleksander Andruczyk         - SP Raczki
Najlepszy bramkarz :    Robert  Szlaszyński            - SP Przerośl

Impreza została sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Suwałkach.