To było naprawdę DUŻE WYZWANIE!!!

Opublikowano: środa, 19 kwiecień 2023 Wioleta Balczun

18 kwietnia 2023 dwadzieścioro ośmioro uczniów klas IV-VIII wzięło udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „THE BIG CHALLENGE”. To doroczne szkolne wydarzenie, które dla uczniów jest okazją by pokazać, co potrafią. Młodzież zmagała się z zadaniami z zakresu słownictwa, gramatyki, wymowy oraz zagadnień kulturowych. Formuła konkursu jest bardzo ciekawa i różnorodna – bowiem sprawdza takie sprawności językowe jak słuchanie (listening) czy czytanie (reading). Z niecierpliwością oczekujemy wyników! Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w konkursie oraz gratulujemy trafnych wyborów – udział w konkursie przybliża Was do zgłębiania wiedzy języka angielskiego! A nauka poprzez zabawę to niezawodny sposób na skuteczną komunikację w obcym języku!

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE BIG CHALLENGE"

Agata Słowikowska