×

Wiadomość

Konkurs Fotograficzny pt. "Zimowy krajobraz Gminy Szypliszki"

Opublikowano: środa, 07 luty 2024 Katarzyna

Wójt Gminy Szypliszki zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Szypliszki do uczestnictwa w konkursie fotograficznym pt. „Zimowy krajobraz Gminy Szypliszki”. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Szypliszki powyżej 13 roku życia, zarówno amatorów jak i profesjonalnych fotografów. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu od 1 do 3 zdjęć o tematyce dotyczącej walorów architektoniczno – przyrodniczych, miejsc atrakcyjnych i cennych w gminie Szypliszki. Konkurs trwa od 19.01.2024 r. do 29.02.2024 r. Rozstrzygnięcie konkursu w marcu 2024 r. Przewidziane są atrakcyjne nagrody dla pierwszych trzech miejsc. Więcej szczegółów w załączonym regulaminie - zobacz

UG Szypliszki
Odsłony: 26