×

Wiadomość

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW W HOŁDZIE OFIAROM OBŁAWY AUGUSTOWSKIEJ

Opublikowano: piątek, 10 maj 2024 Katarzyna

6 maja 2024 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Słobódce uczestniczyli w wyjątkowym sportowym wydarzeniu w Gibach - halowym turnieju piłki nożnej szkół podstawowych ,,W hołdzie Ofiarom Obławy Augustowskiej’’. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony nie dając szans żadnej drużynie  pewnie zajęli -  I miejsce. Były to zawody dedykowane chłopcom z rocznika 2013 i  młodszym. Naszą szkołę reprezentowali w tym dniu : Łukasz Zdancewicz, Sebastian Hołubowicz, Franciszek Niewiarowski, Mikołaj Wołyniec,  Jakub Baranowski, Andrzej Grygutis, Maciej Szymczyk. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju został Mikołaj Wołyniec. Serdeczne gratulacje!!! Trenerem podczas zawodów był Marek Zdancewicz.

Rozgrywki odbyły się pod honorowym patronatem Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku oraz PZPN.

Odsłony: 18