×

Wiadomość

„Zajęcia ogrodnicze w szkółce roślin”

Opublikowano: niedziela, 16 czerwiec 2024 Ewa Brodowska

Ciekawe zajęcia nie muszą zawsze odbywać się w przedszkolnych murach o czym przekonały się już po raz kolejny dzieci z Oddziału Przedszkolnego grupy 0 B, które udały się na warsztaty ogrodnicze do Rutki Tartak do szkółki roślin „Rośliny Grażyny”. Spędziliśmy miło czas na rozmowach o roślinkach, poszerzyliśmy swoją wiedzę, a także każdy przedszkolak posadził swoją roślinkę, którą mógł zabrać ze sobą do domu. Kto wie, może ktoś z tych Młodych Ludzi w przyszłości zostanie ogrodnikiem? 🤔
Następnie udaliśmy się na plac zabaw, gdzie czekały na nas przepyszne kiełbaski z grilla oraz lody. To był wspaniale spędzony czas na nauce oraz zabawie.
Serdeczne podziękowania kierujemy jak zawsze pomocnym rodzicom Pani Magdalenie Stefanowskiej, Pani Marcie Jaśkiewicz oraz Pani Katarzynie Zdancewicz 🤗❤️.

https://photos.app.goo.gl/RsQ7U8qWqDbn6T2R8 

P. Bobrowska

Odsłony: 43