×

Wiadomość

Wycieczka do Podlaskiej Toskanii

Opublikowano: poniedziałek, 17 czerwiec 2024 Ewa Brodowska

17 czerwca 2024r. przedszkolaki z grupy 0 A wybrały się na wycieczkę do Podlaskiej Toskanii we wsi Wychodne koło Suwałk. To ważne miejsce w edukacji przyrodniczej dzieci. W gospodarstwie można było zobaczyć alpaki, wielbłądy, surykatki, zebry, kapucynki, lemury a nawet nowo narodzone kózki i małe koniki. Podczas spaceru dzieci obserwowały zachowanie zwierząt i z chęcią karmiły je marchewką, a niektóre z nich mogły nawet pogłaskać. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił przedszkolakom wiele radości. Dodatkowo dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, a wspólny grill był puentą udanego dnia. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

https://photos.app.goo.gl/WRTmMuTR4YbbeHZt9 

E. Zalewska

Odsłony: 26