×

Wiadomość

Wyniki konkursu plastycznego pt. "Dobre rady na wakacyjne wypady"

Opublikowano: wtorek, 18 czerwiec 2024 Ewa Brodowska
Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że szkolny konkurs plastyczny pt. "Dobre rady na wakacyjne wypady" został rozstrzygnięty! Komisja powołana przez organizatorów po obejrzeniu prac wszystkich uczestników miała bardzo trudne zadanie, gdyż otrzymaliśmy blisko 40 prac konkursowych. Spośród nich wyłoniła zwycięzców. Podczas oceniana brano pod uwagę pomysłowość, estetykę i samodzielność wykonania. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: 3,4,5- latki:
I Miejsce- Filip Sześciło
II Miejsce- Martyna Tomaszewska
III Miejsce- Maja Wilczyńska,
6- latki:
I Miejsce- Nikola Orłowska 
II Miejsce- Zuzia Domalewska
III Miejsce- Natan Niedźwiecki,
Klasy I- III:
I Miejsce- Ola Pachucka
II Miejsce- Zuzia Makowska
III Miejsce- Dominika Szumska
Wyróżnienie- Kacper Giełażys.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki. Gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach!
Aleksandra Niedźwiecka 
Edyta Zalewska
Odsłony: 44