×

Wiadomość

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY JELENIEWO

Opublikowano: środa, 19 czerwiec 2024 Katarzyna

13 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny ,,Inki’’ w Jeleniewie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców (rocznik 2010 i młodsi) o Puchar Wójta Gminy Jeleniewo. W zmaganiach futbolowych wystąpiły drużyny ze szkół podstawowych z: Rutki-Tartak, Słobódki, Wiżajn oraz Jeleniewa
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Jeleniewo p. Kazimierz Urynowicz oraz p. Dyrektor Szkoły w Jeleniewie Bożena Sobieszczańska. Gościem honorowym turnieju był były uczeń szkoły w Jeleniewie, trener Warty Poznań p. Arkadiusz Szczerbowski. Głównymi organizatorami zmagań byli nauczyciele wychowania fizycznego szkoły w Jeleniewie p. Artur Apalko i Zdzisław Borowski.Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Zawody dostarczyły niesamowitych emocji, piłkarze pokazali swoje umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością uczniów gospodarza turnieju.  Sędzią głównym turnieju był p. Tomasz Rytelewski.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Słobódce
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jeleniewie
III miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wiżajnach
IV miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rutce Tartak

Nagrodzono również talenty indywidualne:
Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Emil Mikulski.
Tytuł króla strzelców odebrał Aleksander Słowikowski ze Szkoły Podstawowej w Słobódce.
Tytuł najlepszego bramkarza turnieju przypadł Jakubowi Stasińskiemu ze Szkoły Podstawowej w Wiżajnach.

LINK DO ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/HXPizavqjmZHKrVr8

 

Odsłony: 51