×

Wiadomość

„Suwalszczyzna bezpieczna i ekologiczna”

Opublikowano: środa, 19 czerwiec 2024 Katarzyna

13 czerwca 2024r. uczniowie klasy II i III wzięli udział w kolejnym wydarzeniu pod hasłem „Suwalszczyzna bezpieczna i ekologiczna”. Tym razem była to akcja sprzątania świata połączona z piknikiem edukacyjnym na plaży w miejscowości Krzywe. Podczas pikniku rozmawiano z dziećmi o zagrożeniach występujących podczas wakacji. Wyjaśniono zasady bezpiecznej kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych. Było mnóstwo atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem spotkał się pokaz ratownictwa wodnego. Policjanci, ratownicy Suwalskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz strażacy udzielali pomocy tonącym. Dużą atrakcją imprezy były pokazy tresury i posłuszeństwa policyjnych psów służbowych. Na koniec wszyscy udaliśmy się na ognisko. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami…Pamiętajmy o tym, że musimy zadbać o to, aby minęły nam bezpiecznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć smile

 

Odsłony: 53