×

Wiadomość

Wzruszające Zakończenie Roku w Naszym Przedszkolu

Opublikowano: poniedziałek, 24 czerwiec 2024 Ewa Brodowska

W czwartek 20 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, w której brały udział wszystkie dzieci 3 – 6 letnie. Uroczystość rozpoczęły występy naszych utalentowanych przedszkolaków. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem zaprezentowały przygotowany program artystyczny, tematyka dotyczyła zbliżających się wakacji oraz pożegnania. Piękne piosenki, wierszyki oraz tańce w wykonaniu maluchów wywołały uśmiechy i łzy wzruszenia na twarzach rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji. 5-latki serdecznie pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki z grupy 6-latków, którzy wkrótce rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie medali przez Pana Dyrektora. Każdy z 6-latków otrzymał pamiątkowy medal, symbolizujący zakończenie etapu przedszkolnej edukacji i gotowość do stawienia czoła nowym wyzwaniom szkolnym. Były też podziękowania dla Rodziców za ich zaangażowanie i pracę na rzecz przedszkola. Po występach dzieci udały się do swoich klas, gdzie czekało na nie rozdanie dyplomów oraz upominków.  Drobne upominki, które dzieci otrzymały, będą im przypominać o wspaniałych chwilach spędzonych w przedszkolu. Teraz przed przedszkolakami i ich rodzinami czas zasłużonych wakacji, pełnych odpoczynku i radości.

https://photos.app.goo.gl/yFEPGEDukTzxNHV66 

https://photos.app.goo.gl/2dKKjunZYoktaq8d7 

E. Brodowska, P. Bobrowska, E. Zalewska, E. Tomaszewska, A. Borkowska

Odsłony: 52