"MOJA RODZINA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"

Opublikowano: piątek, 14 grudzień 2018 Ula Karmiłowicz

Wielkie osiągnięcie naszych uczniów podczas 6 Przeglądu Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Moja Rodzina – Moja Mała Ojczyzna”.

W tegorocznym przeglądzie inspiracją dla młodych artystów była rodzina – najbliżsi , którzy przekazują wartości moralne, uczą odpowiedzialności i miłości do ojczyzny oraz kształtują nas jako ludzi i obywateli.

Na konkurs plastyczny nadesłano aż 214 prac, z których wyłoniono 4 zwycięzców ze Szkoły Podstawowej w Słobódce.

Lista nagrodzonych uczniów:

Kategoria wiekowa : 5-6 lat

II nagroda: Antoni Grygieńć, „Jedziemy na pole całą Rodziną”, op. Janina Bobrowska

Wyróżnienie: Julia Wasilewska, „Z mamą, tatą i bratem – nad jeziorem latem”, op. Bożena Szczęsna

Kategoria wiekowa: 7-9 lat

I nagroda: Lena Łapińska, op. Bożena Szczęsna

Kategoria wiekowa : 10-12 lat

Wyróżnienie: Kamila Tylenda, op. Ewa Grygutis

Wręczanie nagród odbędzie się 15.12.2108 r. o godz. 11 w Suwalskim Ośrodku Kultury w Suwałkach. Wraz z odbiorem nagród odbędzie się otwarcie wystawy z ponad sto pracami dzieci. Wystawę będzie można oglądać od soboty 15.12.2018 r. do 31 stycznia 2019 r. w Galerii Foyer w Suwalskim Ośrodku Kultury (I p.) ul. Jana Pawła II 5.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i opiekunom oraz życzymy kolejnych sukcesów.