KONKURS KONKURS KONKURS

Opublikowano: czwartek, 17 styczeń 2019 Ula Karmiłowicz

LOVE IS IN THE AIR - KONKURS WALENTYNKOWY

• Odszukaj przynajmniej 3 idiomy angielskie związane z miłością i przedstaw je w formie graficznej - plakat, komiks.
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i oceny z języka angielskiego a wybrane prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wystawie. Konkurs dla klas VII - VIII SP i  III GIM.
  • Termin oddawania prac 12 luty (dla p.Julity Koniecko)
  • Więcej informacji udzieli p.Julita Koniecko

ST PATRICK'S DAY

• 18 MARCA w szkole odbędzie się Dzień św.Patryka, patrona Irlandii. Z tej okazji zapraszam chętnych do Konkursu Wiedzy o Irlandii, który będzie miał 2 etapy:
  1. test wielokrotnego wyboru
  2. prezentacje - plakaty i broszury na wybrane zagadnienie zw. z kulturą Irlandii. Test będzie na różnych poziomach trudności - dla kas IV-VI SP oraz dla klas VII, VIIISP i IIIGIM.
  • Test wielokrotnego wyboru odbędzie się 14 marca a osoby, które zakwalifikują się do kolejnego etapu zaprezentują swoje projekty na forum szkoły dnia 18 marc
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i oceny z języka angielskiego a wybrane prace zostaną nagrodzone.
  • Zapisy i więcej informacji u p. Julity Koniecko

• Serdecznie zapraszam uczniów klas IV-VIII oraz Gimnazjum do wzięcia udziału w atrakcyjnym internetowym konkursie online języka angielskiego ( z obrazem i dźwiękiem).
  • Sprawdza umiejętność rozumienia czytania, słuchania, słownictwo, gramatykę, wymowę i elementy cywilizacyjne.
  • Forma: 45 pytań wielokrotnego wyboru o różnym poziomie trudności.
  • Każdy uczestnik otrzymuje nagrodę: dyplom i plakat. 50 % uczniów otrzymuje nagrody dodatkowe. Ponadto zwycięzca na stopniu wojewódzkim – nagrodę specjalną : elektroniczną. Uczniowie, którzy odpowiedzieli poprawnie na 20 pytań, biorą udział w losowaniu Twenty Award: aparat polaroid i wakacyjne piłki Waboba.
  • Po zapisaniu się, grupa uczestników otrzymuje dostęp do darmowej platformy do nauki języka angielskiego Game Zone (atrakcyjne gry, quizzy) – dostępne przez cały rok.
  • Kwota uczestnictwa za osobę: 10 zł
  • Osoby chętne proszone są o dostarczenie zgody rodziców na uczestnictwo w konkursie i wpłatę 10 zł do nauczyciela prowadzącego naukę języka angielskiego.
  • Zapisy i wpłaty do dnia 8 lutego (piątek) 2019 r.