ENGLISH LOVERS CLUB

Opublikowano: poniedziałek, 18 luty 2019 Julita Koniecko
Dnia 14 lutego na języku angielskim odbyły się zajęcia tematyczne - Walentynkowe :) z użyciem tablicy interaktywnej, smartfonów i aplikacji internetowych do nauki języków obcych. I tak np. klasa IIIB brała udział w karaoke śpiewając angielskie LOVE SONGS, rozwiązując krzyżówki, wyszukiwarki słów, czytając horoskopy miłosne i wykonując wiele innych gier i zabaw językowych związanych z Dniem Św. Walentego i miłością. Klasa V rozwiązywała walentynkowe sudoku, strzelała strzałami amora w odpowiednie definicje słów związanych z miłością i łączyła w pary idiomy angielskie związane z miłością. Klasa VIII wysłuchała prezentacji Kamila Sienkiewicza i Jakuba Konopko nt. Valentine's Day, częstując się przygotowanymi przez nich ciasteczkami z truskawkami i białą czekoladą. Po prezentacji śpiewali karaoke wylosowanych przez siebie piosenek używając smartfonów i aplikacji lyrics training a także łamali języki przy angielskich tongue twisters. Uczniowie klasy II grali w MEMO i i wisielca na tablicy interaktywnej.
I hope you had fun!
Happy Valentine's Day to all my students! :)

Więcej w nowej zakładce : English Lovers Club