Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano: poniedziałek, 26 sierpień 2019 Urszula Karmiłowicz

FOTO

2 września 2019 r. w Szkole Podstawowej w Słobódce odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. W uroczystości wzięli udział uczniowie z Zespołu Wychowania Przedszkolnego, uczniowie Szkoły Podstawowej w Słobódce, proboszcz parafii Becejły, Dyrekcja Szkoły, Rada Pedagogiczna, przewodnicząca Rady Rodziców, obsługa szkoły i rodzice.

FOTO

Pomimo nadchodzącej astronomicznej jesieni wokół naszej szkoły dalej panuje w pełni lato. W tym roku wraz z pomocą Pań sprzątających i palaczy szkoła stworzyła nowe ogródki oraz została przyozdobiona nowymi roślinami. Bardzo dziękujemy Paniom woźnym – Pani Agnieszce Bagińskiej oraz Pani Lucynie Saładonis, które przez cały czas dbały o wygląd ogródków szkolnych. Powstałe ogródki sprawiły, że teren wokół szkoły stał się ładny i ciekawy. Komponuje się z otaczającymi szkołę terenami zielonymi. Liczymy, że ogródki zainspirują nauczycieli oraz rodziców do poprawy estetyki ogródków przydomowych jak i terenu szkolnego.