Opublikowano: czwartek, 16 styczeń 2020 Łukasz Baranowski

FOTO

10.01.2020 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Słobódce odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Kierownika Świetlicy Gminnej w Szypliszkach. Udział w turnieju wzięły szkoły podstawowe z terenu Gminy Szypliszki: Słobódka, Kaletnik i Jasionowo. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: A) Klasy I-VI i B) Klasy VII-VIII. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym i trwały 2x10 minut. Nagrody ufundował i wręczył Kierownik Świetlicy Gminnej w Szypliszkach Pan Józef Murawski.

Inne sportowe wydarzenia znajdziesz na Świetlica Gminna w Szypliszkach na facebooku

Wyniki spotkań:

Kategoria A:
Kaletnik 21-1 Jasionowo
Słobódka 7-3 Kaletnik
Słobódka 19-1 Jasionowo

1 Miejsce – Słobódka (15 pkt Gminna Rywalizacja Sportowa Szkół Podstawowych z Terenu Gminy Szypliszki)
2 Miejsce – Kaletnik (10 pkt Gminna Rywalizacja Sportowa Szkół Podstawowych z Terenu Gminy Szypliszki)
3 Miejsce – Jasionowo (5 pkt Gminna Rywalizacja Sportowa Szkół Podstawowych z Terenu Gminy Szypliszki)

Kategoria B:
Kaletnik 9-1 Jasionowo