WYCIECZKA 4-LATKÓW DO OŚRODKA ZDROWIA W SZYPLISZKACH

Opublikowano: piątek, 21 luty 2020 Niedźwiecka Aleksandra

FOTO

20.02.2020 r. nasze 4- latki razem ze swoją wychowawczynią postanowiły zrobić sobie dłuższy spacer i wybrały się do Ośrodka Zdrowia w Szypliszkach. Wizyta miała na celu poznanie miejsca, w którym pracuje pielęgniarka, lekarz rodzinny oraz dentysta. Dzieci mogły obejrzeć gabinet lekarski, gabinet zabiegowy oraz gabinet dentystyczny a także wszystkie potrzebne do codziennej pracy sprzęty. Chociaż raz dzieci bez strachu mogły oglądnąć z bliska igły i strzykawki, które widzą jedynie przy okazji szczepień. Każdy został zważony na wadze, która służy do wykonania bilansu. Na koniec Pani pielęgniarka wręczyła dzieciom kolorowe naklejki. Po tej edukacyjnej wycieczce wszyscy wróciliśmy do naszego przedszkola.