Młodzież ze Słobódki z kwalifikacją do Krajowego finału Strzeleckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Opublikowano: piątek, 13 marzec 2020 Wioleta Szymielewicz

FOTO

W środę ( 04.03.2020 r.) w II Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach odbyły się eliminacje Strefowe Igrzysk Strzeleckich Młodzieży szkolnej. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w kategorii zespołowej chłopców: Mrozowski Bartosz, Mrozowski Szymon, Pawlukanis Dawid, Krzysztof Szupień oraz dziewcząt: Prześniak Martyna, Staśkiewicz Karolina, Szlaszyńska Dominika, Grabowska Monika zdobyli w każdej kategorii I miejsca kwalifikując się do etapu wojewódzkiego.

Wojewódzkie Strefowe Igrzyska Strzeleckie młodzieży szkolnej odbyły się 11.03.2020 w Białymstoku. Podczas finału nasi uczniowie pokonali wszystkie drużyny wygrywając zawody. W kategorii zespołowej chłopców zdobyli I  miejsce, zaś dziewczęta II miejsce. Tym samym nasza szkoła zakwalifikowała się do Ogólnopolskich zawodów w strzelectwie, które odbędą się w Kołobrzegu.

Serdecznie gratulujemy uczniom za tak wysokie osiągnięcia.

Życzmy powodzenia w Kołobrzegu!