Opublikowano: sobota, 21 marzec 2020 Ula Karmiłowicz

Drodzy Rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją oraz zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych  będziemy prowadzić  dla wychowanków nauczanie zdalnie. W zakładce strony internetowej ZS w Słobódce - PRZEDSZKOLE będziemy zamieszczać  tematy, zadania realizujące program pracy naszego przedszkola oraz propozycje zabaw, prac plastycznych, które z pewnością wykonać możecie w domu ze swoimi Pociechami. Dodatkowo pojawią się linki stron internetowych przeznaczonych dla dzieci, które urozmaicą naszym wychowankom czas spędzony w domu. Zachęcamy Was, abyście w najbliższym czasie wspierali swoje dzieci i korzystali z materiałów, które Wam proponujemy.

Pozdrawiamy Was serdecznie.

Aleksandra Niedźwiecka, Ewa Tomaszewska, Edyta Zalewska

Polecamy! EMPIK, w związku z akcją #zostańwdomu, postanowił udostępnić za darmowo, na 60 dni konto premium. Co to oznacza? Wiele darmowych audiobooków do odsłuchu, a wśród nich również literatura dla dzieci.