Opublikowano: czwartek, 26 marzec 2020 Ula Karmiłowicz

Szanowni rodzice i opiekunowie, drodzy uczniowie

Od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. w szkole będzie zorganizowane kształcenie zdane. Nauka prowadzona na odległość będzie realizowana z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez nauczyciela, w szczególności tych rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Tak jak dotychczas na stronie szkoły będą udostępniane przez nauczycieli zakresy materiału dla poszczególnych klas z poszczególnych przedmiotów. Formy kontaktu czy konsultacji (nauczyciela z rodzicami i uczniami) ustalą z Wami poszczególni nauczyciele.

Dotychczasowe wypracowane już formy kontaktu są jak najbardziej aktualne. Należy podkreślić, że praca zdalna uczniów będzie podlegała ocenianiu nauczyciele będą na bieżąco monitorować, oceniać i sprawdzać wiedzę ucznia oraz postępy w nauce.

Konsultacje telefoniczne dla uczniów i rodziców (w razie potrzeby) z PSYCHOLOGIEM będą odbywały się w codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00 drogą mailową –  pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą aplikacji Facebook bądź Messenger.