Jan Paweł II w oczach dzieci

100-lecie urodzin

Św. Jana Pawła II.

Czas pandemii przerwał trwający w szkole konkurs z wiedzy o Janie Pawle II

oraz konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach dzieci”.

Wielu z Was oddało już swoje piękne prace na konkurs, wielu ma jeszcze je w domu, może są jeszcze takie dzieci, które jeszcze rysują bądź chcą narysować.

Bardzo chcę ten konkurs doprowadzić do finału. Dlatego proszę,  jeżeli macie jeszcze prace zróbcie zdjęcie i prześlijcie mi je do 15 maja 2020 r. na mojego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,  jestem również na Messengerze.

Do 25 maja obejrzymy te prace, nagrodzimy i wyróżnimy. W bezpiecznym czasie odbierzecie dyplomy i nagrody.

Regulamin konkursu w załączniku.

Katachetka: Teresa Leśniewska

Attachments:
Download this file (REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO.pdf)REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO.pdf[ ]193 kB