Bezpieczna droga do szkoły

Opublikowano: czwartek, 10 wrzesień 2020 Urszula Karmilowicz

Dnia 9 września 2020 r. dzieci z zerówki oraz uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji z Komendy Miejskiej w Suwałkach w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjant poruszył wiele zagadnień mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przemieszczającym się do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania. Przypomniał zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię na pasach, poruszania się w terenie niezabudowanym. Zwrócił uwagę na wyposażenie ubiorów dzieci i ich plecaków w elementy odblaskowe.

Dzieci pod opieką wychowawców, policjantów i kierownika budowy firmy Budimex przeszli wyznaczonym odcinkiem drogi dla pieszych prowadzącej do naszej szkoły. Zdjęcia obejrzysz - TUTAJ