"Hu, hu, ha, nasza zima zła"

Opublikowano: poniedziałek, 08 luty 2021 Paula Bobrowska

"Hu, hu, ha, nasza zima zła. Szczypie w nosy, szczypie w uszy. Mroźnym śniegiem w oczy prószy..."jest to tekst znanej wszystkim piosenki, jednak 6-latkom zimowa aura, niskie temperatury nie były straszne, zatem 5 lutego 2021 roku wybraliśmy się na kulig w piękne okolice Rybalni. Podczas wycieczki towarzyszyła nam znakomita pogoda oraz humory. Dzieci miały zorganizowany przejazd saniami, ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek, bigos, gorącą czekoladę oraz rozgrzewającą herbatkę. Do dyspozycji mieliśmy również sanki, ślizgacze i niezastąpione tradycyjne worki wypchane słomą. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć skutery śnieżne.

Za zorganizowanie i ogromną, nieocenioną pomoc, gorące podziękowania RODZICOM, Panu Zbigniewowi Kleszczewskiemu oraz Panu Bogdanowi Łapińskiemu "DZIĘKUJEMY".

Z ogromną radością mogę stwierdzić, że wycieczka była udana czego dowodem były uśmiechnięte buzie dzieci, zapraszamy do FOTO relacji.