ŚWIĘTO NARODOWE NA SPORTOWO

Opublikowano: środa, 14 kwiecień 2021 Aneta Staskielunas

W tym roku obchodzimy 230 rocznicę podpisania pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji.

Z tej okazji zachęcamy Was do sportowego uczczenia tej okazji. W jaki sposób? Samorząd Uczniowski zaproponował, by od dzisiaj 14 kwietnia 2021 r. do 3 maja 2021 r. przebiec, przespacerować, przejechać na rowerze właśnie 230 km. Do udziału w akcji zachęcamy uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, dziadków :) Po wykonanej aktywności fizycznej prosimy o zdjęcia pokonanej odległości, będziemy je sumować :) Jeśli po drodze odkryjecie jakieś ciekawe piękne miejsca, prosimy o dodatkowe zdjęcia. Wysyłajcie je na TEAMS do pani Mirosławy Zakrzewskiej. Efektami pochwalimy się na stronie naszej szkoły.

Z niecierpliwością czekamy na efekty Waszych działań - S.U